Перерва. НВК № 6 |
Звичайно, навіть припустити, що мобільні телефони заборонять, було б утопією. Адже вони роблять життя людини комфортним та інформативно насиченим. За підсумками проекту упорядковано рекомендації з безпечного користування мобільними телефонами (джерело інформації : Український інститут екології людини, РroСon.org ).
Рейтинг смартфонів за рівнем SAR(РroСon.org) |
Існує ряд правил, що дозволяють зменшити вплив випромінювання телефону на людину:
- Носити телефон слід якомога далі від тіла, а особливо від життєво важливих органів.
- При розмові потрібно намагатися частіше використовувати гарнітуру або функцію гучного зв'язку, тобто тримати працюючий телефон на відстані від тіла.
- У зонах невпевненого (слабкого) прийому по можливості зводити до мінімуму тривалість розмови.
- Підносити телефон до вуха слід після встановлення з'єднання, тому що в цей час телефон працює на максимальній потужності (момент встановлення з'єднання у більшості телефонів легко можна визначити за відповідною індикацією на дисплеї). Менше дзвонити з транспорту, тому що металеві корпуси погіршують рівень сигналу, тим самим змушуючи телефон працювати з більшою потужністю.
- При розмові в приміщенні намагайтеся перебувати в місці з найкращим рівнем прийому, наприклад, підходити до вікна.
- Необхідно утримувати телефон при розмові так, щоб не перекривати рукою антену апарату. Найчастіше антени розташовують у верхній частині корпусу телефону. В такому випадку краще тримати телефон за нижню частину. Крім того, краще тримати телефон у вертикальному положенні (через поляризацію хвиль прийом буде дещо краще, якщо передавальна і приймаюча антени будуть орієнтовані однаково).
- При виборі мобільного телефону варто звертати увагу на рівень SAR конкретної моделі.
І, нарешті, найголовніше правило - не користуватися мобільним телефоном без необхідності!
Немає коментарів:
Дописати коментар